Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki

Alergolodzy Kategoria: Alergolodzy

Alergolodzy - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Centrum Medyczne dr Rajzer

  Centrum Medyczne dr Rajzer »

  Nasze centrum medyczne specjalizuje się w usługach z dziedziny medycyny estetycznej, dermatologii, laseroterapii i alergologii. Nasz zespół tworzą doświadczeni, wykwalifikowani lekarze i specjaliści, którzy gwarantują najwyższy poziom i bezpieczeństwo świadczonych przez nas usług. Naszym pacjentom zapewniamy maksymalny komfort i bezpieczeństwo.

  Data dodania: 25 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Allmedis

  Allmedis »

  Chcesz mieć do czynienia z dobrym lekarzem alergologiem? Potrzebujesz konsultacji i chcesz zapisać się na wizytę do specjalisty? Lekarze, których zatrudniamy w naszej klinice to doświadczony i wykwalifikowany zespół. Odwiedź naszą stronę. Zobacz, jakie testy alergologiczne przeprowadzamy i umów się na wizytę.

  Data dodania: 14 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • MEDICAL SYSTEM PRINCE LION

  MEDICAL SYSTEM PRINCE LION »

  Medical System Prince Lion. Limitowana edycja urządzeń MSPL dedykowana dla alergików i astmatyków. MSPL polecany jest również w celach profilaktycznych. Na alergię większość osób stosuje różnego rodzaju "medykamenty" zapominając o najskuteczniejszej metodzie, czyli eliminacji alergenów. Medical System Prince Lion umożliwia skuteczną eliminację wszelkich alergenów z otoczenia alergika.

  Data dodania: 12 06 2013 · szczegóły wpisu »
Kasy fiskalne Częstochowa,1 Maja 9A