Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki

Chirurdzy Kategoria: Chirurdzy

Chirurdzy - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Medeste

  Medeste »

  Gabinet lekarski Medeste specjalizuje się w wykonywaniu zabiegów medycyny estetycznej. U nas komfort pacjentów jest priorytetem. Dbamy żeby pacjent czuł się w naszym gabinecie dobrze. Lekarze pracujący u nas stale uczestniczą w kursach, aby wykonywać zabiegi na najwyższym poziomie. Najczęściej wykonywane zabiegi to osocze bogatopłytkowe, powiększanie i modelowanie ust, usunięcie zmarszczek, botoks, laserowy resurfacing, radiofrekwencja mikroigłowa, redukcja tkanki tłuszczowej, poprawa owalu twarzy, modelowanie konturu twarzy, nieinwazyjny lifting HIFU oraz plasmalift. Warto rozważyć również wypełnienie bruzd nosowo-wargowych, modelowanie kształtu nosa, wypełnienie i uniesienie policzków kwasem hialuronowym czy nic

  Data dodania: 02 05 2020 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Medyczne Medicum

  Centrum Medyczne Medicum »

  W profesjonalnym Centrum Medycznym Medicum jesteśmy w stanie zapewnić realizowanie leczenia między innymi takich problemów jak urazy kolana, płaskostopie podłużne, urazy ścięgien. Posiadamy zespół doświadczonych specjalistów oraz nowoczesny sprzęt, co pozwala nam prowadzić zarówno zaawansowaną diagnostykę oraz najwyższej jakości leczenia. Zabiegi przeprowadzane są z wykorzystaniem najnowszych metod leczenia, co pozwala uzyskać odpowiednich efektów w zakresie usuwania problemów zdrowotnych z funkcjonowaniem stóp.

  Data dodania: 04 03 2020 · szczegóły wpisu »
 • Haluksy-operacja.pl

  Haluksy-operacja.pl »

  Prowadząc nasze centrum medyczne wiemy wszystko o stopach. Wiemy, że wiele osób ma problemy z haluksami i my jesteśmy w stanie im pomóc. Możemy na początek zaproponować Leczenie haluksów i jeśli przyniesie to efekty to nie będzie konieczności przechodzenia zabiegów czy operacji. Nasi specjaliści są w stanie sprawdzić Wasze stopy już dzisiaj i podjąć decyzje, co dalej.

  Data dodania: 03 02 2020 · szczegóły wpisu »
 • Haluksy.waw.pl

  Haluksy.waw.pl »

  Nasza chirurgia stopy oferuje Leczenie Haluksów Warszawa z wykorzystaniem różnych metod. Zajmujemy się tym od bardzo dawna, dlatego wiemy, jak w bezpieczny sposób pomóc naszym pacjentom. Zatrudniamy specjalistów, którzy są w stanie pomóc wszystkim osobom, które mają problemy z haluksami. My znamy się na wszystkim, co związane ze stopami, dlatego zapraszamy do nas.

  Data dodania: 14 01 2020 · szczegóły wpisu »
 • Ortopeda Kraków

  Ortopeda Kraków »

  Specjalistyczny Gabinet Ortopedyczno-Urazowy świadczy usługi z zakresu diagnostyki i leczenia urazów oraz schorzeń układu ruchu. Bartłomiej Dobosz przeprowadza konsultacje i leczenie zarówno zachowawcze jak i operacyjne. Za pomocą iniekcji nowoczesnych leków przeciwzapalnych z wykorzystaniem kwasu hialuronowego możliwe jest szybkie wyeliminowanie źródła bólu. Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 30 10 2019 · szczegóły wpisu »
 • Hallux.pl

  Hallux.pl »

  W naszej krakowskiej klinice wyleczycie się Państwo z halluksów, a także z popularnych problemów zdrowotnych ze stopami. Wykorzystujemy potencjał operacyjnych i zapobiegawczych technik leczenia. Halluksy regulujemy przy wykorzystaniu tytanowego, niewielkiego implantu, który umożliwia szybki powrót do codziennych aktywności. Mamy wiele potwierdzonych opinii od dotychczasowych pacjentów.

  Data dodania: 30 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • Operacja katarakty w Czechach

  Operacja katarakty w Czechach »

  Jedynym sposobem całkowitego wyleczenia katarakty (zaćmy) jest jej usunięcie poprzez przeprowadzenie zabiegu chirurgicznego oka. Sama operacja trwa około 10-20 minut i wykonywana jest w stanie pełnej świadomości pacjenta. Brak tu jakichkolwiek kolejek i wieloletniego oczekiwania na operację, gdyż zabieg wykonywany jest w ramach dyrektywy transgranicznej, w czeskich Pardubicach. Pozwala to na organizację operacji zaćmy w ciągu kilkunastu dni, z pełną refundacją środków z Narodowego Funduszu Zdrowia. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, a także zaletami wyboru Kliniki Oftex. Wygraj z zaćmą i przestań widzieć jak przez mgłę!

  Data dodania: 15 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • Schelldent - Stomatolog Bydgoszcz

  Schelldent - Stomatolog Bydgoszcz »

  Piękny uśmiech to dla nas dzisiaj bardzo ważna sprawa. Dbamy o zęby nie tylko z celów zdrowotnych- ładny, zadbany uśmiech oznacza również naszą pewność siebie, zadowolenie ze swojego wyglądu. Dlatego opiekę stomatologiczną chcemy powierzyć jedynie stomatologowi, który gwarantuje bezpieczeństwo. Takim gabinetem stomatologicznym, będącym gwarancją zdrowego uśmiechu jest właśnie Schelldent, którego właścicielem jest dentysta, stomatolog i chirurg szczękowy zarazem. W ofercie znajdziemy zarówno porady w zakresie stomatologii, endodoncji, ortodoncji oraz periodontologii. Specjalności firmy są również implanty.

  Data dodania: 28 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • Integrative Medical Center Sp. z o.o.

  Integrative Medical Center Sp. z o.o. »

  Jesteśmy przekonani, że w leczeniu raka ważne jest indywidualizowanie leczenia. Z naszą pomocą rzeczywiście będziecie mogli sobie z tą paskudną chorobą poradzić. Mamy wiele innowacyjnych pomysłów na leczenie, które staramy się wprowadzać w życie. W ten sposób jesteśmy w stanie zadbać w IMC o każdego pacjenta.

  Data dodania: 14 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Zbigniew Ulatowski

  Zbigniew Ulatowski »

  Skorzystaj z pomocy dr n. med. Zbigniewa Ulatowskiego! Usługi medyczne, które oferuje dotyczą szeroko rozumianej chirurgii naczyniowej. Jego pacjentami są przede wszystkim mieszkańcy Krakowa i okolic. Specjalizacją dr Ulatowskiego jest laserowe usuwanie żylaków kończyn dolnych (zabieg ten charakteryzuje się znacznie mniejszym stopniem inwazyjności w porównaniu z tradycyjną operacją).

  Data dodania: 26 09 2016 · szczegóły wpisu »
Kasy fiskalne Częstochowa,1 Maja 9A