Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki

Mazowieckie Podkategoria: Mazowieckie

 • MML Klinika Leczenia Zatok

  MML Klinika Leczenia Zatok »

  Każdego dnia coraz więcej osób boryka się z bólem zatok i dotyczy to zarówno młodzieży, jak i osób dorosłych. Dlatego też powstała profesjonalna lecznica wyspecjalizowana w leczeniu chorych zatok - Klinika MML. Dysponuje ona gabinetami diagnostycznymi oraz zabiegowymi, a w swoich szeregach zatrudnia jedynie doświadczonych i przyjaznych specjalistów. Dzięki kilkuletniemu doświadczeniu i ciągłemu poszerzaniu wiedzy, lecznica świadczy usługi na najwyższym poziomie, nie pozostając w tyle za światowymi trendami w leczeniu zatok. Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 04 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Instytut Fizjologii i Patologii Słuchu

  Instytut Fizjologii i Patologii Słuchu »

  Instytut Fizjologii i Patologii Słuchu to wiodący w Polsce instytut badawczy, znajdujący się w Warszawie. Jest to zarówno instytut badawczy, jak i wysoko wyspecjalizowany szpital, w którym dobro pacjenta zawsze jest na pierwszym miejscu. Z Instytutem związane jest Światowe Centrum Słuchu, prowadzące działalność naukową.

  Data dodania: 21 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Laryngologii Mille Medica

  Centrum Laryngologii Mille Medica »

  Klinika Mille Medica znajduje się w Warszawie na dzielnicy Ursynów. Przychodnia laryngologiczna specjalizuje się głównie w leczeniu bezdechu oraz chrapania. W klinice wykonywane są badania snu, słuchu, USG oraz badania endoskopowe. Klinika prowadzi konsultacje laryngologiczne, dermatologiczne, alergologiczne, foniatryczne, neurochirurgiczne oraz dietetyczne.

  Data dodania: 05 03 2019 · szczegóły wpisu »

Mazowieckie - nowa strona:

Adres:
Kasy fiskalne Częstochowa,1 Maja 9A