Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki

Rehabilitanci Kategoria: Rehabilitanci

Rehabilitanci - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Centrum Biomechaniki cChodu

  Centrum Biomechaniki cChodu »

  Witamy w Centrum Biomechaniki Chodu i Rehabilitacji - Twojej stacji naprawczej dla dobrostanu oraz optymalnej funkcji aparatów chodu. Nasze doświadczone zespoły w Gdyni i Gdańsku, składające się z wykwalifikowanych podologów i specjalistów od rehabilitacji, oferują indywidualnie dostosowane plany leczenia. Zapewniamy kompleksową opiekę, zarówno dla sportowców, jak i innych osób.

  Data dodania: 13 09 2023 · szczegóły wpisu »
 • Osteopatis - gabinet osteopatii Wrocław

  Osteopatis - gabinet osteopatii Wrocław »

  Osteopata, mgr fizjoterapii Paulina Mozyrko posiada ponad dziesięcioletnie doświadczenie w leczeniu bólu. Pani Paulina posiada bogate doświadczenie jako dyplomowany fizjoterapeuta. Nieustanie poszerza swoją wiedzę i umiejętności poprzez branie udziału w licznych szkoleniach, sympozjach. Dzięki pełnemu profesjonalizmowi, zaangażowaniu, wiedzy i umiejętnością pomogła wielu pacjentom wrócić do normalnego funkcjonowania pozbawionego bólu oraz dysfunkcji. Jako osteopata, Pani Paulina posiada szeroką wiedzę z zakresu anatomii, diagnostyki różnicowej chorób, neurologii, ortopedii, endokrynologii, reumatologii. Szeroka wiedza zdobyta przez lata oraz praktyka kliniczna przynosi wiele korzyści pacjentom. Fizjoterapeuta Paulina Mozyrko ukończyła kursy i szkolenia uzupełniające Kinesiology Taping, Metod diagnozy i leczenia tkanek miękkich, Terapii manualnej, Rozluźniania mięśniowo powięziowego, PNF, Manipulacji OMT i Osteopati oraz studia na Polskiej Akademii Osteopatii w Warszawie. Obecnie Pani Paulina prowadzi prywatny gabinet, w którym wykonuje zabiegi wykorzystując metody min. osteopatyczne i terapii manualnej.

  Data dodania: 15 05 2020 · szczegóły wpisu »
 • Klinika Rehabilitacji MARTIK

  Klinika Rehabilitacji MARTIK »

  Jeżeli szukają Państwo miejsca, w którym w komfortowych warunkach można zwalczać dolegliwości bólowe, szybko wrócić do zdrowia po kontuzji lub poprawić wydolność organizmu, to zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty na stronie internetowej. Nasze centrum rehabilitacji proponuje takie usługi jak rehabilitacja bólu kręgosłupa, rehabilitacja po porodzie, niemowląt, rehabilitacja dzieci, integracja sensoryczna.

  Data dodania: 17 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • REHAORTHOPEDICA

  REHAORTHOPEDICA »

  Prowadzona przez nas klinika z Krakowa jest miejscem, w jakim świadczone są różnego rodzaju usługi z zakresu fizjoterapii i osteopatii. Naszym celem jest nie tylko leczenie czy przywracanie sprawności, lecz także zwiększanie świadomości własnego ciała. Dzięki temu pomagamy w uniknięciu na przyszłość wielu problemów zdrowotnych.

  Data dodania: 12 08 2018 · szczegóły wpisu »
 • Ciechocinek Sanatorium

  Ciechocinek Sanatorium »

  Sanatorium Ciechocinek

  Sanatorium ZNP w Ciechocinku to jedno z najlepiej ocenianych sanatoriów w Polsce. Swoją opinię zawdzięcza niebywałej trosce o każdego Kuracjusza jak i nieustannemu podnoszeniu jakości swoich usług, w tym ciągłemu inwestowaniu w najnowocześniejszy sprzęt medyczny.

  Sanatorium ZNP w Ciechocinku organizuje prywatne pełnopłatne turnusy sanatoryjne. Ponadto turnusy rehabilitacyjne dofinansowane przez NFZ, PFRON, MOPS, ROPS.


  W ofercie Sanatorium ZNP można znaleźć:

  - Zabiegi lecznicze na stawy i kręgosłup, w tym na reumatoidalne zapalenie stawów, zwyrodnienia stawów, a także
  zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa.

  - Zabiegi lecznicze na układ krążenia, w tym na nadciśnienie,
  chorobę wieńcową serca i miażdżycę.

  - Zabiegi lecznicze na układ nerwowy, w tym na nerwobóle,
  niedowłady i porażenia nerwów.

  - Zabiegi lecznicze na choroby skóry, w tym na
  łuszczycę czy alergie skórne.

  - Zabiegi lecznicze na układ oddechowy, w tym na astmę oskrzelową, zapalenie oskrzeli, infekcje gardła, POChP (przewlekłą obturacyjną chorobę płuc).
  Polecane Sanatorium ZNP zaprasza.

  Data dodania: 23 03 2018 · szczegóły wpisu »
 • Newlook's Institute

  Newlook's Institute »

  NewLook's to profesjonalne centrum kosmetyczne powiązane z działem medycyny estetycznej. Usuwamy skutecznie przebarwienia, trądzik, naczynka, a także wiele innych zmian skórnych. Proponujemy depilację laserową lub woskiem. Działamy w obszarze rehabilitacji narządu ruchu (przywracamy swobodę ruchu, eliminujemy ból pleców) i gwarantujemy jakościowy makijaż permanentny (oczy, brwi, usta, doskonałe preparaty) dedykowany wymagającym klientkom. Znajdujemy się w centrum Warszawy. Wyróżniamy się konkurencyjnymi cenami.

  Data dodania: 18 02 2018 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Leczenia Dyskopatii

  Centrum Leczenia Dyskopatii »

  Nasze Centrum Leczenia Dyskopatii to miejsce w którym otrzymacie Państwo pomoc w usunięciu dolegliwości bólowych związanych z chorobami kręgosłupa, stawów oraz urazów narządów ruchu. Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie dobierając najskuteczniejsze metody rehabilitacji i fizjoterapii. Zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 16 02 2018 · szczegóły wpisu »
 • Villa Medica

  Villa Medica »

  Villa Medica to centrum medycyny, w której specjalizujemy się w rehabilitacji i fizjoterapii. Posiadamy szeroką ofertę usług, na którą składają się masaże lecznicze, logopedia oraz różnorodne metody terapii manualnych. Pracujemy z dziećmi, dorosłymi oraz osobami po przebytym udarze, usprawniając ich powrót zdrowia.

  Data dodania: 07 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Stacja Zdrowie Spółka Cywilna

  Stacja Zdrowie Spółka Cywilna »

  Zajmujemy się wykonywaniem usług związanych z rehabilitacją i fizjoterapią. Mamy świetną ekipą specjalistów, którzy potrafią poradzić sobie z wieloma usługami. Posiadamy świetną salę treningową, która każdemu pozwoli ćwiczyć na najwyższym poziomie. Nasze usługi charakteryzują się profesjonalizmem, wysoką jakością oraz indywidualnym podejściem. Wykonujemy fizjoterapią kobiet w ciąży, trening medyczny dna miednicy oraz wieloma innymi usługami.

  Data dodania: 24 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet fizjoterapii „W zdrowym ciele”

  Gabinet fizjoterapii „W zdrowym ciele” »

  Zajmujemy się kompleksową fizjoterapią i rehabilitacją. Nasz gabinet oferuje rehabilitację ortopedyczna i sportową a także rehabilitacje neurologiczną, terapię manualną a także światłoterapię i zabiegi ultradźwiękowe. Pełna oferta naszych usług znajduje się na naszej stronie internetowej. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego w celu ustalenia preferowanego terminu wizyty.

  Data dodania: 03 10 2017 · szczegóły wpisu »
Kasy fiskalne Częstochowa,1 Maja 9A