Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki

Neurolog poznań

Neurolog poznań Profmedica to nowoczesna klinika, mieszcząca się w Poznaniu, świadcząca usługi medyczne w zakresie kompleksowej diagnostyki i leczenia schorzeń serca i naczyń oraz układu nerwowego. Oferujemy specjalistyczne badania i konsultacje oraz zabiegi, począwszy od chirurgii naczyniowej i angiologii, poprzez kardiologię i kardiochirurgię, neurologię oraz neurochirurgię.

Szczegóły strony www.profmedica.pl:

Podlinkuj stronę www.profmedica.pl:

Neurolog poznań

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yandex 22 Odwiedziny yahoo 25 Odwiedziny msnbot 6 Odwiedziny googlebot 112

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Centrum Zdrowia ETER-MED Sp. z o.o. »

  Centrum Zdrowia ETER-MED Sp. z o.o. w Gdańsku świadczy usługi w zakresie podstawowej oraz specjalistycznej opieki zdrowotnej dla osób ubezpieczonych w NFZ, w ramach abonamentów medycznych dla klientów Medicover, Allianz, DantexMed, Cmp, Uniqa, MedicaPolska, PASM II, a także na życzenie odpłatne konsultacje i badania dla osób fizycznych i firm.

  Bogata oferta placówki obejmuje m.in.: poradnię lekarza POZ, alergologiczną, chirurgiczną, dermatologiczną, ginekologiczną, kardiologiczną, laryngologiczną, ortopedyczną, proktologiczną, neurologiczną, diagnostykę kardiologiczną, diagnostykę obrazową RTG, USG i TK, laboratorium i wiele innych...
  Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 05 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Informacja medyczna - lekarz Kielce »

  Informacje dla pacjentów oraz osób poszukujących kontaktu z lekarzem o placówkach służby zdrowia prowadzących działalność na terenie Kielc. Serwis zawiera również adresy, numery telefonów oraz opis świadczonych usług przez podmioty z branży medycznej. Prosta i czytelna budowa sprawi, że nie tracąc czasu uzyskacie Państwo dostęp do wszystkich zasobów serwisu i w dwóch krokach znajdziecie stomatologa lub kardiologa.

  Data dodania: 16 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wizyty Domowe Lekarzy »

  Wizyty Domowe Doświadczeni Lekarze. Doskonała forma leczenia bez wychodzenia gabinetu. Usługi firmy Lekarz to rozwiązanie dla osób chorych, które nie zawsze mogą się swobodnie poruszać, bądź są za słabe ze względu na chorobę. Lekarze z doświadczeniem klinicznym, często z wieloletnią praktyką szpitalną przyjeżdżają na miejsce wezwania, do domu pacjenta i tam wykonują niezbędne badania. W zakres badań mogą wchodzić zarówno te ogólne, osłuchowe, palpacyjne, jak i specjalistyczne z wykorzystaniem przenośnego aparatu do EKG lub USG. Bez względu na dzień, święto weekend, lekarze zawsze są do dyspozycji po wcześniejszej rejestracji telefonicznej 502 044 858 lub pod numerami dla innych miast - na zakładce "kontakt". Lekarz to firma działająca od 21 lat w Polsce. Czas, który lekarze poświęcają pacjentom jest odpowiedni do problemu ze zdrowiem pacjenta, a nie do potrzeb kolejnych pacjentów czekających w kolejce na badanie pod drzwiami gabinetu. Lekarze pracują codziennie od 08.00 do 22.00, mogą też przyjmować wizyty w danym dniu, a zrealizować usługę w innym terminie, dogodnym dla pacjenta i jego rodziny. Istnieje możliwość zamówienia wizyty w miastach Kraków, Warszawa, Łódź, Poznań, Radom, Rzeszów, Gdańsk, Wrocław, Katowice, Bytom, Chorzów, Zabrze, Mysłowice, Tychy, Dąbrowa Górnicza.

  Data dodania: 26 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dobry kardiolog Warszawa »

  Warszawskie Akademickie Centrum Medyczne oferuje pacjentom profesjonalną pomoc oraz rehabilitację i diagnostykę. W poliklinice zatrudnionych jest wielu specjalistów, w tym między innymi okulistów, kardiologów, czy też laryngologów. Prowadzone są też turnusy rehabilitacyjne dla osób chorych z następstwami udaru mózgu oraz dla pacjentów ortopedycznych lub ze schorzeniami neurologicznymi. Świadczony jest też masaż limfatyczny.

  Data dodania: 12 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Dermatolog Halinów »

  Przychodnia medyczna mieszcząca się przy ulicy Piłsudskiego 33 w Halinowie zaprasza pacjentów zainteresowanych podstawową opieką zdrowotną, badaniami diagnostycznymi oraz laboratoryjnymi. Przygotowaliśmy 8 nowoczesnych gabinetów, w których przyjmują laryngolodzy, kardiolodzy, dermatolodzy oraz ginekolodzy. Specjalizujemy się także w medycynie pracy. Ponadto w naszej przychodni pacjenci mogą także znaleźć psychologa oraz gabinet stomatologiczny.

  Data dodania: 17 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Echo serca »

  CardioTeam to doświadczona placówka, która zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób sercowo naczyniowych. CardioTeam to zespół profesjonalnych lekarzy, którzy swoich pacjentów otaczają troską i najlepszą opieką. Atrakcyjną ofertę stanowi wiadomość, że ekg wykonywane jest w cenie wizyty kardiologicznej. Zapraszamy.

  Data dodania: 11 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Maxmedis »

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą MAXMEDIS – Prywatnej Przychodni Specjalistycznej, w ramach której działa poradnia kardiologiczna, ginekologiczna, urologiczna, alergologiczna, dietetyczna, endokrynologiczna, neurologiczna, a także poradnia chorób wewnętrznych. MAXMEDIS stale się rozwija i w najbliższym czasie planuje rozszerzenie oferty o usługi poradni ortopedycznej.

  Data dodania: 29 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Oddział Kardiologiczny All-Med »

  Kardiologia jest dziedziną medycyny, która wciąż stawia lekarzom nowe wyzwania. Każdy pacjent musi być traktowany zupełnie indywidualnie, przejść przez podobne badania, jednak w zależności od ich wyników i stanu zdrowia pacjenta – podejmowane są zupełnie odmienne działania. Prawdopodobnie żaden kardiolog w Łodzi nie miał w swojej karierze lekarskiej dwóch tych samych przypadków. W kardiologii nie ma miejsca na rutynę. Nasz zespół specjalistów skupia w sobie najlepszych kardiologów z Łodzi i całego województwa.

  Data dodania: 24 11 2016 · szczegóły wpisu »
Kasy fiskalne Częstochowa,1 Maja 9A