Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki

Gadula.Opole.pl

Gadula.Opole.pl W Logopedzie Gadule nasz zespół logopedów z Opola specjalizuje się w diagnozowaniu i leczeniu szerokiego zakresu problemów związanych z mową i językiem. Dzięki naszym wykwalifikowanym specjalistom i indywidualnie dostosowanym planom terapii, oferujemy skuteczną pomoc dla dzieci i dorosłych, pomagając im poprawić zdolności komunikacyjne i pewność siebie w mówieniu.

Szczegóły strony gadula.opole.pl:

Podlinkuj stronę gadula.opole.pl:

Gadula.Opole.pl

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 3

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Dysleksja u dzieci »

  Jeśli zauważyłeś u swojego dziecka lub ucznia problemy z czytaniem, mówieniem i pisaniem, może to świadczyć o dysleksji. Aby do tego nie doprowadzić, rodzice oraz nauczyciele powinni być w pełni świadomi tego zagrożenia, aby potrafili rozpoznać pierwsze symptomy trudności. Została stworzona z myślą o rodzicach oraz nauczycielach, którzy chcą pomóc swoim podopiecznym w eliminowaniu trudności z pisaniem i czytaniem. Współcześnie te kłopoty dotykają blisko 10 % dzieci i młodzieży. Prezentuje również opracowane zestawy ćwiczeń dla dzieci. Przekonaj się o ich efektywności i wejdź na platformę edukacyjną.

  Data dodania: 24 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • MP-MEDICAL Sp. z o.o. »

  Specjalistyczne Gabinety Lekarskie MP-MEDICAL zlokalizowane w Poznaniu zapewniają konsultacje lekarskie dla dzieci oraz dorosłych. W naszych gabinetach przyjmuje internista, kardiolog, neurolog, urolog, ginekolog, alergolog, pulmonolog, ortopeda, diabetolog, endokrynolog, pediatra, psychiatra, reumatolog, radiolog. Zajmujemy się również leczeniem chorób tropikalnych i pasożytniczych. Ponadto proponujemy konsultacje logopedy i psychologa, zabiegi pielęgniarskie, badania diagnostyczne oraz radiologiczne.

  Data dodania: 15 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Dobry gabinet neurologopedyczny Wrocław »

  Wrocław to miasto wielu fachowców i specjalistów. Ludzie niejednokrotnie pokonują wielkie odległości, aby móc skorzystać z pomocy dobrego logopedy z Wrocławia czy sprawdzonego neurologopedy. Dobry gabinet neurologopedyczny znajdziesz we Wrocławiu- tam najlepszy neurologopeda przeprowadzi terapię ręki, poprawadzi terapię zaburzeń integracji sensorycznej metodą biofeedback oraz postawi najlepszą diagnozę neurologopedyczną.
  Sprawdź więcej tutaj. Najlepsza diagnoza neurologopedyczna Wrocław
  Kraina Skarbów, Gabinet neurologopedyczny Wrocław

  Data dodania: 01 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Synapsa Med Sp .z o.o. »

  Rodzinne Centrum Terapii i Edukacji Synapsa, to wyspecjalizowany ośrodek zajmujący się prowadzeniem terapii u dzieci. W naszej ofercie posiadamy szeroki zakres zajęć takich jak terapia metodą Bobath, zajęcia logopedyczne i dla dzieci z dysleksją, treningi umiejętności społecznych oraz integrację sensoryczną.

  Data dodania: 17 09 2017 · szczegóły wpisu »
 • ARH - C Paweł Wiśniewski »

  spektrum.edu.pl to strona internetowa centrum kompleksowej terapii psychologiczno-pedagogicznej znajdującego się w Grodzisku Mazowieckim. Placówka posiada specjalistów w dziedzinie psychologii, psychiatrii, logopedii, pedagogiki, a także terapeutów integracji sensorycznej oraz rehabilitantów neuroortopedycznych. Prowadzi konsultacje dla dzieci i dorosłych.

  Data dodania: 26 06 2021 · szczegóły wpisu »
Kasy fiskalne Częstochowa,1 Maja 9A